Leo Čulík

Fitness tréner

Leo Čulík je hlavný fitness tréner a zakladateľ projektu Workout na doma. Leo má 30 rokov a športu sa venuje aktívne už od svojich 6 rokov. Od závodného plávania, cez prvoligový futbal, zápasy v bojových športoch, až k profesionálnemu workout cvičeniu a atletike.

Fitness trénerstvom sa živí od roku 2017. Pomohol už vyše 1000 klientom pri osobných tréningoch, alebo online coachingu dosiahnuť svoju vytúženú postavu a nasmerovať ich na správny a zdravý lifestyle.

Leo má na konte aj viacero úspešných premien z XXXL do M. Preto vieme, že pre neho nie je nič nemožné a to isté na 100% naučí aj teba.

Ako fitness tréner projektu Workout na doma ťa Leo nasmeruje na správnu cestu a bude ťa sprevádzať s cvičením Six Pack Workout, rôznymi cvikmi pre zdravý chrbát, tréning jadra, či budovaním svalovej hmoty, o čo sa postará kvalitný silový tréning v klasickej forme, prípadne ti zostaví jedálniček na mieru.

Každodenné motto Lea Čulíka by si mal každý, kto to myslí s cvičením vážne poriadne zapamätať: „Na ceste za svojim cieľom musíš mať disciplínu a hlavne vytrvalosť, lebo bez odhodlania nikdy nezačneš, no bez vytrvalosti to nikdy nedokončíš.“

Leo Čulík bude s tebou cvičiť tréningové programy

Leo Čulík radí, ako si doplniť svoje fitness skúsenosti

Okrem Lea Čulíka sú tu pre teba aj ďalší fitness tréneri