HIIT Cardio

Pohybujte sa k štíhlosti: Chudnutie s vlastnou váhou

Tento vysoko intenzívny intervalový tréning je kľúčovou súčasťou nášho fitness portfólia. Zameriava sa na celotelové cvičenia s vysokou intenzitou. Program je navrhnutý tak, aby maximálne využil krátke intervaly extrémnej aktivity striedané s krátkymi obdobiami odpočinku, alebo ľahkej fyzickej aktivity, čím poskytuje účinný a dynamický workout tréning v relatívne krátkom čase. Jeho hlavnou prednosťou je schopnosť intenzívne spaľovať tuk, čím prispieva k redukcii telesnej hmotnosti a skvelému formovaniu postavy.

Okrem efektívneho spaľovania tukov program HIIT Cardio výrazne zvyšuje VO2 max, teda maximálne množstvo kyslíka, ktoré telo dokáže využiť počas fyzickej aktivity. Zlepšenie VO2 max je zásadné pre zvýšenie celkovej fyzickej výkonnosti a vytrvalosti. Program tiež stimuluje produkciu rastového hormónu, ktorý má kľúčovú úlohu v regenerácii a raste svalov, čím podporuje budovanie svalovej hmoty a zvyšuje tým aj svalovú silu.

HIIT Cardio je obzvlášť cenný pre svoju univerzálnosť a prispôsobivosť, čo z neho robí ideálnu voľbu pre široké spektrum ľudí s rôznymi cieľmi a úrovňami zdatnosti. Či už je cieľom zlepšenie kondície, redukcia hmotnosti, alebo zvýšenie svalovej sily. S HIIT Cardio môžeš očakávať nielen zlepšenie fyzickej kondície, ale aj celkové zlepšenie zdravia a pohody. Aj s týmto cenným nástrojom pre dosiahnutie fitness cieľov ti pomôže náš tím skúsených trénerov.

Online cvičenia z programov Workout na doma

Vyberáme pre vás z tréningových plánov Workout na doma

Doplňte si svoje fitness skúsenosti o nové poznatky