Adrián Čulík

Kickbox tréner

Adrián Čulík je slovenský reprezentant, kickbox tréner a zároveň Leov mladší brat. Bude ťa sprevádzať kickbox bojovým umením, v ktorom sa využívajú kombinácie boxerských úderov a kopov, čím sa ti zvýši rýchlosť a kondície. Taktiež sa spoločne môžete pozrieť aj do tajov Hiit Cardio workoutov, ktoré ti taktiež zlepšia kondíciu, no navyše aj spália tuk a zvýšia rastový hormón.

Adrián Čulík dosiahol viacero významných úspechov ako slovenský reprezentant na medzinárodnej scéne, ktorý sa medzi kadetmi presadil aj na vrcholnom podujatí sezóny starého kontinentu na európskom šampionáte v macedónskom Skopje, kde štartovalo 1567 kickboxerov z 37 krajín. Stal sa niekoľkonásobným víťazom turnajov WAKO World Cup v Budapešti a Innsbrucku a aj Majstrovstiev Slovenska, vrátane tých posledných.

Medzi jeho najväčšie úspechy patria medajly z majstrovstiev sveta a Európy, kde sa stal vicemajstrom po smolných zraneniach v oboch finále.

Po návrate z novembrových Majstrovstiev sveta v Portugalsku, kde obsadil vynikajúce 6. miesto sa pripravuje na ďaľšie profi zápasy. Vedie aj svoj vlastný kickbox klub.

Adrián Čulík radí, ako si doplniť svoje fitness skúsenosti

Okrem Adriána Čulíka sú tu pre teba aj ďalší fitness tréneri