Online cvičenia

Uľahčíme ti online cvičenia aj formou detailných materiálov priamo od našich profesionálnych trénerov.

Online cvičenia: Kickbox

Kickbox

Kickbox je jedinečný a energický tréningový program, ktorý efektívne spája techniky bojových umení s intenzívnymi kardio cvikmi.
Prečítať viac »
Online cvičenia: BODYPUMP

BODYPUMP

BODYPUMP je dynamický tréningový program, ktorý účinne kombinuje silové a aeróbne cvičenia, čím poskytuje komplexný celotelový workout.
Prečítať viac »
Pohybujte sa k štíhlosti: Chudnutie s vlastnou váhou

HIIT Cardio

HIIT Cardio je vysoko intenzívny intervalový tréning zameraný na celé telo. Spaľuje tuk, zvyšuje VO2 max a rastový hormón, zlepšuje kondíciu.
Prečítať viac »
Online cvičenia: Six Pack Workout

Six Pack Workout

Six Pack Workout je tréning zameraný na brucho. Slúži na budovanie, rysovanie brušného svalstva a prispieva k lepšiemu držaniu tela.
Prečítať viac »
Online cvičenia: YOGA

YOGA

YOGA zlepšuje ohybnosť, podporuje činnosť srdca, revitalizuje, znižuje stres a zbavuje bolesti. Tréningy pre začiatočníkov aj pokročilých.
Prečítať viac »
Online cvičenia: Zdravý chrbát

Zdravý chrbát

Zdravý chrbát je špeciálne cvičenie zamerané na problémové partie pre ľudí s problémami chrbtice a krížov. Je vhodné aj pre športovcov po zraneniach, alebo operáciach.
Prečítať viac »
Online cvičenia: Booty Workout

Booty Workout

Booty Workout je tréning vhodný pre ženy, zameraný hlavne na zadok a stehná, tvarovanie postavy, rysovanie a budovanie sedacieho svalstva.
Prečítať viac »
Online cvičenia: Diastáza

Diastáza

Diastáza je oddelenie brušných svalov, ktoré vzniká najmä počas tehotenstva. Workouty sú určené pre mamičky, ktoré majú s diastázou problémy.
Prečítať viac »
Leo Čulík: Silový tréning

Silový tréning

Klasický silový tréning s činkami na budovanie svalovej hmoty. Video inštruktáže ku všetkým cvikom. Zostavenie tréningového plánu fitness trénerom.
Prečítať viac »
Online cvičenia: Strečing

Strečing

Strečing je cvičenie, pri ktorom sa naťahujú svaly a kĺby, aby ostali funkčné a flexibilné. Prispieva k správnemu držaniu a pružnosti tela.
Prečítať viac »
Online cvičenia: Tréning jadra

Tréning jadra

Tréning jadra je tréningom na posilnenie stredu tela, čo je kľúčové pre udržanie celkového zdravia a dobrej fyzickej kondície.
Prečítať viac »