YOGA

Online cvičenia: YOGA

Tréningový program YOGA sme zostavili tak, aby vyhovoval potrebám a schopnostiam každého, či už ide o úplných začiatočníkov, alebo o pokročilých

YOGA je viac než len súbor cvičení zameraných na fyzickú kondíciu. Je aj ideálnou cestou k hlbšiemu vnútornému pokoju, lepšiemu zdraviu a vyššej kvalite života. Tréningový program kladie veľký dôraz na zlepšovanie ohybnosti, podporu srdcovej činnosti, revitalizáciu tela a mysle, zníženie stresu, ale aj úľavu od bolesti. Pomáha aj pri zvyšovaní ohybnosti celého tela, zlepšuje rozsah pohybu, znižuje svalové napätie. Má pozitívne účinky na srdcový systém prostredníctvom jemných, ale veľmi účinných dychových techník, ktoré zlepšujú krvný obeh a celkové zdravie srdca.

Jedným z najvýznamnejších benefitov je schopnosť rapídne znížiť úroveň stresu a napätia, čo je kľúčovým faktorom pre duševné zdravie a psychickú pohodu každého jednotlivca.

YOGA umožňuje dosiahnuť hlboké uvoľnenie, ponúka útočisko pred každodenným zhonom a stresom, čím výrazne prispieva k psychickej rovnováhe a emocionálnej pohode.

Tréningový program ponúka širokú škálu rôznych cvičení prispôsobených individuálnym potrebám jednotlivca.

Online cvičenia z programov Workout na doma

Vyberáme pre vás z tréningových plánov Workout na doma

Doplňte si svoje fitness skúsenosti o nové poznatky