Zdravý chrbát

Online cvičenia: Zdravý chrbát

Zdravý chrbát je program šitý na mieru pre tých, ktorí zápasia s problémami chrbtice a krížov. Je vhodný aj pre športovcov, ktorí sa zotavujú z rôznych zranení. Tento špecializovaný program ponúka sériu cielených cvičení, ktorých cieľom je posilniť a stabilizovať chrbticu a zároveň zlepšiť jej flexibilitu.

Bolesti chrbta vedia niekedy poriadne vytrápiť. Najrýchlejšie spôsoby úľavy sú lieky, ktoré na bolesť síce pomôžu, ale nevyriešia problém a príčiny bolestí chrbta. Zaručený recept, ako dostať svoje telo pod kontrolu je správne sa hýbať a správne cvičiť.

Cvičenia z programu Zdravý chrbát sú navrhnuté tak, aby efektívne posilňovali svaly chrbtovej časti. Chrbtové svaly sú zásadné pre správne držanie tela pri rôznych fyzických aktivitách. Program je vhodný a ideálny pre všetky vekové kategórie, ale aj pre všetkých tých, ktorí prechádzajú rekonvalescenciou po zranení chrbtice, či zotavovaní sa po chirurgickom zákroku.

Okrem fyzických cvičení tréningový program Zdravý chrbát vzdeláva aj o správnych pohybových technikách. Cieľom programu je poskytnúť úľavu od bolesti, zlepšiť fyzickú kondíciu a zvýšiť povedomie o dôležitosti prevencie chrbtice.

Online cvičenia z programov Workout na doma

Vyberáme pre vás z tréningových plánov Workout na doma

Doplňte si svoje fitness skúsenosti o nové poznatky